Webinarium o współpracy dwustronnej
13 lutego 2020

Czego organizacje społeczne z Polski mogą nauczyć się od podmiotów z Islandii, Liechtensteinu i z Norwegii? Co może być interesujące we współpracy z polskimi organizacjami dla podmiotów z Państw-Darczyńców? Gdzie najlepiej szukać partnerów do projektu? O czym pamiętać przed podjęciem współpracy z nimi? O tym wszystkim porozmawiamy podczas webinarium poświęconego współpracy dwustronnej w programie Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy 28 lutego.

W webinarium, w charakterze ekspertów/ekspertek mających praktyczne doświadczenie realizacji projektów dwustronnych, wezmą udział:

• prof. Marta Bivand Erdal – dyrektorka ds. badań i profesor studiów nad migracjami w Instytucie Badań nad Pokojem w Oslo Peace Research Institute Oslo (PRIO)
• Leiv Igor Devold – polsko-norweski reżyser filmowy, absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej
• Donata Honkowicz-Bukowska – nauczycielka języka polskiego, doradczyni edukacyjna i multikulturowa w szkołach podstawowych w Kópavogur na Islandii
• Alina Kula – współzałożycielka i członkini Zarządu Fundacji Pozytywnych Zmian. W poprzedniej edycji programu Obywatele dla Demokracji zrealizowała projekt z islandzką organizacją.

Poniżej link do formularza rejestracyjnego:
http://bit.ly/Aktywni_Obywatele
Termin rejestracji mija 26 lutego.

Językiem roboczym webinarium będzie język polski.

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc: