fbpx
Obywatelskie zaangażowanie młodzieży – wizyta studyjna na Islandii
06 kwietnia 2023

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji społecznych, które zajmują się aktywnością obywatelską młodych ludzi do udziału w wizycie studyjnej na Islandii.

W dniach 21-26.05.2023 wraz z naszym siostrzanym programem Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny oraz Islandzkim Punktem Kontaktowym (prowadzonym przez Icelantic Human Right Centre) organizujemy wizytę studyjną na Islandię na temat obywatelskiego zaangażowania młodzieży. 

Ta wizyta studyjna jest dla Ciebie, jeśli: 

  • Tobie i reprezentowanej przez Ciebie organizacji zależy na wzmocnieniu głosu młodzieży w procesie podejmowania decyzji dotyczących lokalnego samorządu/ miasta/kraju
  • zajmujesz się edukacją młodzieży w zakresie demokracji i partycypacji 
  • potrzebujesz wymiany know-how i doświadczeń pomiędzy islandzkimi i polskimi podmiotami w zakresie obywatelskiego zaangażowania młodzieży 
  • chcesz omówić potencjalne obszary przyszłego partnerstwa i współpracy pomiędzy islandzkimi i polskimi podmiotami w zakresie zaangażowania i upodmiotowienia młodzieży 
  • jesteś Grantobiorcą programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy lub formalnym partnerem przy projekcie wspartym w ramach Programu (niezależnie od terminu rozpoczęcia i zakończenia projektu).   

Organizatorzy wizyty (programy Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy i Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny) zapewniają wszelkie koszty podróży (lot Warszawa-Keflavik oraz transport/zwrot kosztów dojazdu na lotnisko w Warszawie i powrót z niej do miejsca zamieszkania, a także wszelkie koszty pobytu (nocleg, wyżywienie, transport lokalny) oraz tłumaczenie z języka angielskiego i na język angielski (a zatem nie jest wymagana jego znajomość), a także ubezpieczenie podróżne. 

Żeby wziąć udział w wizycie trzeba wypełnić formularz rekrutacyjny znajdujący się pod poniższym linkiem najpóźniej do 16 kwietnia 2023.  

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy po jednej osobie z organizacji.

W razie pytań lub uwag, prosimy o kontakt z koordynatorką ds. współpracy dwustronnej i regionalnej: Anną Fedas ([email protected], nr tel. +48 22 536 02 41). 

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel