fbpx
Fundraising, agile w praktyce, zarządzanie zespołem – nagrania webinariów
28 czerwca 2022

Nie mogliście wziąć udziału w czerwcowych webinariach w ramach rozwoju instytucjonalnego organizowanych przez Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich? Nic straconego! Zapraszamy do obejrzenia nagrań.

Fundraising na tematy nieoczywiste

Webinarium skierowane do osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie funduszy i komunikację w organizacjach. Szczególnie polecamy je tym organizacjom, które planują lub już rozpoczęły swoje działania skierowane do darczyńców prywatnych.

Prowadził Andrzej Pietrucha z FAOO.

Agile w praktyce zarządzania organizacją społeczną

Webinarium adresowane do menedżerów i menedżerek zarządzających projektami lub organizacjami. Szczególnie przyda się tym osobom, które chcą poprawić skuteczność działania w zmiennych warunkach i gdy zmieniają się potrzeby klientów lub gdy potrzeby te są unikatowe. Pozwoli bardziej świadomie odpowiedzieć na pytanie: czy agile to dobre rozwiązanie dla nas?

Prowadziła Lidia Kuczmierowska z FAOO.

Co przeszkadza w efektywnym zarządzaniu zespołem? Wybrane wyzwania zarządcze.

Spotkanie poświęcone zarządzaniu zespołem, a konkretnie – czynnikom i zjawiskom, które przeszkadzają w efektywnym zarządzaniu. Szczególnie polecamy je osobom, które zarządzają zespołami, pełnią w organizacji funkcje menedżerskie.

Prowadził Piotr Henzler z FAOO.

 

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel