fbpx
Konkurs Mocniejszym głosem – konkurs na upowszechnianie produktów
08 stycznia 2024

Udało się Wam wypracować ciekawe i pożyteczne produkty w ramach projektu? Waszym zdaniem warto je szerzej promować? Wasza organizacja była Grantobiorcą w I lub II konkursie na projekty tematyczne lub w jednym z konkursów na projekty sektorowe? Wasz projekt jeszcze trwa albo zakończył się nie wcześniej niż 31 grudnia 2022 r.? Ten konkurs może być dla Was!

Dotacje przyznane w konkursie Mocniejszym głosem będą przeznaczone na upowszechnianie na terenie Polski produktów powstałych w ramach projektów finansowanych we wcześniejszych konkursach Programu. Tym razem chcemy wesprzeć skuteczne rozpowszechnienie informacji o produktach (np. zasobach stron www, poradnikach, scenariuszach warsztatów, metodach pracy), a także działania zwiększające szanse na to, by były wykorzystywane także w innych miejscach i przez inne organizacje lub instytucje.

Wnioski można składać od 8 stycznia 2024 r. (od godziny 12.00 w południe) do 22 stycznia 2024 r. (do godziny 12.00 w południe) w Internetowym Systemie Wniosków. Decyzja o przyznaniu dotacji zostanie podjęta do 13 lutego 2024.

W konkursie można otrzymać dotacje od 5000 do 10 000 EUR, wkład własny jest nieobowiązkowy. Projekty mogą trwać maksymalnie od 13 lutego do 30 kwietnia 2024.

Szczegóły dot. konkursu znajdziecie TUTAJ.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych ze ubieganiem się o dotację prosimy o kontakt z zespołem Fundacji Stocznia, która odpowiada za organizację konkursu. Można to zrobić mailowo ([email protected]) lub telefonicznie (+48 500 142 994).

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel