fbpx
Inicjatywy dwustronne i regionalne – nagranie webinarium
27 lutego 2023

Jak przygotować wniosek w naborze na na inicjatywy dwustronne i regionalne w ramach programów: Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy oraz Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny? Zachęcamy do obejrzenia nagrania webinarium, które odbyło się 9 lutego 2023 r.

Osobami prezentującymi były:

  • Anna Fedas – koordynatorka współpracy dwustronnej i regionalnej w programie Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, pracuje w Fundacji im. Stefana Batorego;
  • Ewa Stokłuska – koordynatorka współpracy dwustronnej i regionalnej w programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracuje w Fundacji Edukacja dla Demokracji;
  • Agnieszka Podgórska – dyrektorka ds. edukacji i networkingu w Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska. Organizuje i prowadzi działania skierowane do lokalnych aktywistek i aktywistów: monitoringi, szkolenia z zakresu działań strażniczych, kurs (Bez)Nadzieja małej i dużej gminy, Szkołę Inicjatyw Strażniczych.

Webinarium poprowadziła Bogna Mrozowska – członkini zespołu komunikacyjnego Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Do pobrania:

 

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel