fbpx
Wyniki I etapu konkursu na projekty sektorowe
25 sierpnia 2020

Spośród 388 wniosków wstępnych, poddanych ocenie merytorycznej, do drugiego etapu zakwalifikowano 60 wniosków, które uzyskały ocenę minimum 13 punktów. Łączna kwota  wnioskowanych w ich ramach dotacji stanowi 154 % kwoty przeznaczonej na realizację projektów sektorowych.

277 wniosków uzyskało ocenę punktową niewystarczającą do zakwalifikowania się do etapu składania wniosków pełnych. 51 wniosków ocenionych zostało przez ekspertów i ekspertki jako niezgodne z celami Programu i założeniami obszaru “Wsparcie rozwoju sektora obywatelskiego”, w związku z czym nie podlegało dalszej ocenie.

Z powodu małej liczby wniosków zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu dotyczących dwóch typów działań: „Monitoring tworzenia i praktyki stosowania prawa i polityk publicznych” oraz „Rzecznictwo praw i interesów”, rozważamy uruchomienie odrębnego konkursu skierowanego wyłącznie na wsparcie inicjatyw monitoringowych i rzeczniczych. Informacja na ten temat zostanie opublikowana w osobnym komunikacie.

Wnioski pełne można składać od czwartku 27 sierpnia 2020 r. od godz. 12.00 do poniedziałku 26 października 2020 r. do godziny 12.00.

Wszystkich Wnioskodawców zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu zachęcamy do skorzystania z merytorycznego wsparcia, jakie przygotowaliśmy dla składających wnioski pełne. Zaplanowaliśmy webinaria, specjalny warsztat oraz serię materiałów edukacyjnych. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

LISTA WNIOSKÓW – PLIK XLS

WNIOSKI ZAKWALIFIKOWANE DO OCENY MERYTORYCZNEJPROJEKTY ZAKWALIFIKOWANE DO II ETAPU KONKURSU
Liczba wnioskówŁączna kwota wnioskowanych dotacjiLiczba wnioskówŁączna kwota wnioskowanych dotacjiPrzyznane punkty
38846 184 044,00 €607 711 173,00 €13-15

 

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel