fbpx
Konkurs na dotacje instytucjonalne – ogłaszamy wyniki
20 lipca 2022

Zakończyliśmy proces oceny wniosków w konkursie na dotacje instytucjonalne. Decyzją Komisji Programu – zgodnie z rekomendacją Komisji Konkursowej – dotacje na łączną kwotę 2 168 835 EUR otrzymają 22 organizacje.

W konkursie otrzymaliśmy 48 wniosków, z czego 47 przeszło pozytywnie ocenę formalną i następnie każdy z nich został oceniony przez troje niezależnych Ekspertów i Ekspertek. Do etapu indywidualnych rozmów z Ekspertami i Ekspertkami zakwalifikowało się 28 Wnioskodawców.

Lista przyznanych dotacji – plik XLS

W konkursie mogły startować organizacje infrastrukturalne o ogólnopolskim zasięgu, ogólnopolskie branżowe lub ponadbranżowe związki stowarzyszeń (np. federacje) działające w jednym z czterech obszarów Programu, ogólnopolskie organizacje działające w obszarze ochrony praw człowieka i obywatela oraz praworządności. Dotacje w wysokości od 50 do 100 tys. EUR mogą przeznaczyć na działania wzmacniające rozwój organizacji lub prowadzenie bieżącej działalności. Konkurs jest finansowany z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Poniżej publikujemy protokoły z posiedzeń Komisji Konkursowej i Komisji Programu:

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Protokół z posiedzenia Komisji Programu

Protokół z posiedzenia Komisji Programu – listy rezerwowe

 

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel