fbpx
Konsultacje w konkursie na sektorowe projekty monitoringowe i rzecznicze
15 lutego 2021

Zapraszamy osoby, które planują złożyć wniosek o dotację w konkursie  na sektorowe projekty monitoringowe i rzecznicze, do skonsultowania swojego pomysłu na projekt.

Otwieramy możliwość wstępnej weryfikacji czy planowany projekt ma rzeczywiście charakter sektorowy i czy jest to projekt monitoringowy lub rzeczniczy w rozumieniu założeń konkursu. Od razu zastrzegamy, że odpowiedź nie będzie dotyczyła jakości wniosku czy uzasadnienia ani nie będzie odpowiedzą na pytanie: „Czy mój projekt jest dobry i ma szansę na otrzymanie dotacji?”. Będzie ona miała też charakter wstępny – w momencie udzielania odpowiedzi nie będziemy mieć pełnej informacji o projekcie, a właściwa ocena punktowa zostanie dokonana przez niezależnych ekspertów i ekspertki oraz Komisję Konkursową.

Skorzystanie z takiej formy konsultacji jest całkowicie dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na późniejszy udział w konkursie czy jego rozstrzygnięcie.

Aby skorzystać z tej formy konsultacji, należy wypełnić formularz i wysłać w terminie od 15 do 26 lutego na adres [email protected]. W ciągu 7 dni od otrzymania formularza udzielimy odpowiedzi.

Informujemy również, że jesteśmy w stanie skonsultować maksymalnie 80 propozycji, zatem o możliwości otrzymania odpowiedzi decyduje kolejność wpływu.

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel