fbpx
Webinarium informacyjne: Inicjatywy dwustronne i regionalne
23 stycznia 2023

9 lutego (czwartek) w godzinach 11.00-12:00 zapraszamy na webinarium informacyjne dotyczące naboru wniosków na inicjatywy dwustronne i regionalne w ramach programów: Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy oraz Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

W ramach naboru organizacje społeczne mogą pozyskać środki na realizację międzynarodowych inicjatyw, których celem będzie wymiana wiedzy, know-how i doświadczeń. Nabór wniosków ruszył 23 stycznia i potrwa do 30 kwietnia br. Ocena złożonych wniosków będzie prowadzona w trybie ciągłym, a decyzje o dofinansowaniu inicjatyw będą podejmowane trzykrotnie, chyba że środki przeznaczone na inicjatywy zostaną wcześniej wyczerpane. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Podczas webinarium:

  1. przedstawimy ogólne założenia i zasady naboru;
  2. wyjaśnimy, jakiego typu działania mogą zostać sfinansowane w ramach naboru;
  3. pokażemy ciekawy przykład międzynarodowego stażu w środowisku pozarządowym.

Odpowiemy też na zadane na czacie pytania związane z tematyką spotkania.

Zarejestruj się już teraz!

Osobami prezentującymi będą:

  • Anna Fedas – koordynatorka współpracy dwustronnej i regionalnej w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, pracuje w Fundacji im. Stefana Batorego.
  • Ewa Stokłuska – koordynatorka współpracy dwustronnej i regionalnej w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracuje w Fundacji Edukacja dla Demokracji.
  • Agnieszka Podgórska – dyrektorka ds. edukacji i networkingu w Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska. Organizuje i prowadzi działania skierowane do lokalnych aktywistek i aktywistów: monitoringi, szkolenia z zakresu działań strażniczych, kurs (Bez)Nadzieja małej i dużej gminy, Szkołę Inicjatyw Strażniczych.
Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel