fbpx
Rozwój instytucjonalny – cykl edukacyjny (webinaria i warsztat)
17 lipca 2020

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami z cyklu edukacyjnego poświęconego rozwojowi instytucjonalnemu. Każdy Wnioskodawca może ubiegać się o dodatkową kwotę dotacji przeznaczoną w całości na rozwój instytucjonalny, tj. wzmocnienie i rozwój organizacji, budowanie stabilnych podstaw dalszego funkcjonowania, tworzenie perspektywicznych planów działania i finansowania, podnoszenie standardów pracy i zarządzania organizacją. Więcej o rozwoju instytucjonalnym można przeczytać TUTAJ.

 

1. Nagranie webinarium „Jak diagnozować potrzeby swojej organizacji?” (z tłumaczeniem na Polski Język Migowy) z 7 lipca 2020.

 

2. Nagranie fragmentu warsztatu online „Podstawowe zasady planowania rozwoju organizacyjnego” (z tłumaczeniem na Polski Język Migowy) z 9 lipca 2020. Prezentowana część zawiera wskazówki jak opisać potrzeby rozwojowe we wniosku o dotację.

 

3. Nagranie webinarium „Strategiczne i operacyjne dylematy, czyli na co jeszcze warto zwrócić uwagę przygotowując plan rozwoju” (z tłumaczeniem na Polski Język Migowy), odnoszące się do praktycznych kwestii poruszanych przez uczestników i uczestniczki webinarium nt. diagnozy i warsztatu online. Webinarium odbyło się 14 lipca 2020.

 

Print Friendly, PDF & Email

W czym możemy Wam pomóc:

Translate »
Content | Menu | Access panel